Cautare
  Cauta

Utilizator:
Parola:

Newsletter

Sfanta Maria
Sfanta Maria - Membru GRATUIT
Tip job:
Introdus la:
Adresa:
full time
16-08-2009
oras Satu Mare, judet Satu-Mare
Descriere job

Farmacia SFANTA MARIA a fost infiintata in Satu Mare, in anul 2009.
Farmacia SFANTA MARIA investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.
Pentru posturile disponibile in cadrul farmaciei SFANTA MARIA puteti aplica pe adresa:

polimorf82@yahoo.com sau personal la sediul farmaciei din Satu Mare, Gabriel Georgescu Nr.36
Cerinte job

Absolvent al Facultatii de Farmacie/Colegiului de Farmacie;
Certificat de membru al colegiului Farmacistilor / Aviz de libera practica;
Orientare catre pacient;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana proactiva;
Constituie avantaj experienta minim 1 an.

Responsabilitati:
Eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
Oferirea asistentei de specialitate pacientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;
Informarea permanenta a medicilor cu care colaboreaza farmacia in legatura cu produsele nou aparute.

Beneficii job
Garantia corectitudinii contractuale;
Pachet salarial motivant(format din salariu fix si bonus pentru performanta)
Mediu de lucru competitiv;
Pregatire profesionala sustinuta prin  informatii de specialitate;
Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei.